WYRÓŻNIENIA, NAGRODY

Biuro Podatkowe

JESTEŚ TU

MAXim › wyróżnienia
Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać.

Jim Ryun
 
Wyróżnienia i Nagrody
Wyróżnienia MAXim
Po prostu księgowanie... nie jest to określenie obrazujące działania naszego Biura, w którym świadczymy pełen zakres usług związanych z prowadzeniem firmy od strony administracyjnej (księgowość, kadry, ZUS).
Nieustannie kształcimy swoich specjalistów z zakresu zmian w prawie podatkowym by na bieżąco pomagać w każdym najmniejszym problemie i znać odpowiedź na każde pytanie Klientów.

Nasze nagrody:


9 miejsce w V Rankingu Dziennika Gazety Prawnej w V Rankingu "Dziennika Gazety Prawnej" - Biuro Podatkowe "MAXim" sklasyfikowane zostało na 9 miejscu wśród najlepszych firm doradztwa podatkowego w Polsce w kategorii kancelarii średnich za 2010 rok.
Już trzeci rok z rzędu plasujemy się w pierwszej 10 zajmując miejsca między 8-10 w kategorii „Firmy zatrudniające od 3 do 9 doradców podatkowych".

Ponowne uplasowanie się w pierwszej dziesiątce rankingowej, jest dla pracowników biura jak i naszych Klientów dużym wyróżnieniem i powodem do satysfakcji.
Wszystkim, którzy przyczynili się do odniesienia tego sukcesu serdecznie dziękujemy i gratulujemy!!!

wzorcowa kancelaria 2009

Miło nam Państwa poinformować, że Biuro Podatkowe "MAXim" uzyskało certyfikat "Wzorcowej Kancelarii na rok 2009" w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Forum Doradców Podatkowych.
Tym samym nasze biuro znalazło się w gronie pięciu kancelarii w Polsce, wyróżnionych tym certyfikatem.

Wszystkim Klientom i pracownikom gratulujemy tego zaszczytnego wyróżnienia i życzymy coraz większej satysfakcji w kontynuowaniu współpracy.

statuetka_fp Złota statuetka FAIR PLAYFirma roku Teraz Włocławek Medal ufundowany przez radę rodziców 60 lat szkoły muzycznej Fair play Vectra

 
aidia multimedia
© 2019
Biuro Podatkowe "MAXim" ZPChr Czesław Piątek
ul. Kaliska 83b, 87-800 Włocławek
tel.: +48 54 413-35-31,  fax: +48 54 413-35-33
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Doradca Podatkowy Czesław Piątek, numer wpisu